top of page
Recovery_B15_Lifestyle_Beige_0545-1_RET.jpg

Jausmas tarsi odos.
Tik dar geriau.

Marena Recovery medicininės paskirties kompresinė apranga, skirta dėvėti po chirurginių operacijų. Pasiūta iš patentuoto TriFlex™ audinio, kurio kokybė yra vienareikšmiškai išskirtinė pasaulyje. Lengvai užsidedanti, švelniai priglundanti ir patogi dėvėti ilgą laiką – tai tokia kompresija, kuri padeda komfortiškai jaustis visais gijimo etapais po krūtinės didinimo ir kitų plastinių operacijų, bendrosios chirurgijos, riebalų nusiurbimo (liposukcijos) bei mažiau invazinių arba neinvazinių procedūrų.

recovery-fabric-detail_WEB_1800x600_960fc053-962e-40c1-8e3e-b055bfd65b85_2500x-1.jpg.webp

NE VISI KOMPRESINIAI AUDINIAI YRA TOKIE PATYS

Marena renkasi daugiau nei 5000 gydytojų visame pasaulyje,

nes kokybės prasme ši apranga yra vienareikšmiškai išskirtinė.

 

Kuo ypatinga Marena kompresinė apranga?

Marena gamintojas (JAV) išpopuliarėjo patentavęs kompresinį audinį TriFlex™, kuris buvo sukurtas siekant padėti traumas patyrusiam Olimpinių žaidynių sportininkui. Šis audinys suteikia ypač patogią, tolygią kompresiją ir tuo pat metu užtikrina idealų kompresinį prigludimą. Marena TriFlex™ iki šiol yra pasaulyje pažangiausia kompresinė medžiaga, kuri savo charakteristikomis reikšmingai lenkia tradiciškai naudojamą, ankstesnės kartos Powernet audinį. 

Marena TriFlex™ audinio sudėties ypatumai

Kompresiniai audiniai primiausia skiriasi audimo technologija, bet tamprumui bei elastingumui įtakos turi ir sudėtis: Marena TriFlex™ audinį sudaro 49 % Soft LYCRA® Spandex ir 51 % TACTEL® Nylon siūlai. Šie puošta leidžia pasiekti tolygią kompresją ir maksimalų komfortą tuo pat metu. 

AUDINIO SUDĖTIES SKIRTUMAI

TriFlex™ audinys išaustas moderniu X pynimo būdu, dėl kurio kompresinė apranga gali temptis į visas puses ir dėl to preciziškai ir minkštai, patogiai priglunda – tarsi antroji oda. 

Tuo tarpu senojo tipo – Powernet – audinio konstrukcija buvo sukurta prieš dešimtmečius ir gerai tempiasi tik į dvi puses. Tai lemia tankiai supinti siūlai, iš kurių tik apie 25% sudaro standartinis spandeksas ir apie 75% standartinis nailonas. Tai paaiškina, kodėl kitų gamintojų kompresinė apranga dažniausiai pasižymi šiurkštesniu pojūčiu prie kūno, mažesniu elastingumu ir silpnesniu tamprumu.

Recovery_LGS_0244-2_RET_edited.png

TriFlex™ pranašumas

Marena patentuotas kompresinis audinys užtikrina tikslingą kompresinį suspaudimą, prakaito išgarinimą, vėsinamąsias savybes ir antimikrobinę apsaugą su  aktyviuou sidabru. Tai lemia išskirtinį komfortą, geras kompresines savybes ir patvarumą visą gijimo laikotarpį.

About

1. IŠSKIRTNIS AUDINIO ELASTINGUMAS

Po 10 skalbimų ir 40 proc. tempimo 32 valandas, kompresinis poveikis pakito mažiau nei 3 proc.

Patentuotas TriFlex™ audinys sujungia švelnaus ir elastingo LYCRA® pluošto savybes su pynimo konstrukcija, kuri užtikrina optimalų komfortą ir stabilumą. Unikali kompresinio audinio konstrukcija išsitempia iki 250 % savo pradinio ilgio, kas yra iki 100 % daugiau nei analogiškų audinių rinkoje, todėl Marena Recovery kompresinė apranga yra pripažinta išskirtinai elastinga ir dėl to patogi dėvėti ilgą laiką.

triflex-fabric_superior-stretch-chart_2X-Stretch_1080px_1_1200x.jpg.webp
triflex-fabric_3d-stretch_body-illustration_1080px_1200x.jpg.webp

2. 3D TAMPRUMAS

Lyginant su Powernet, pažangus audinys išsitempia iki 100% daugiau, o tai lemia paciento jutiminį komfortą: puikiai atkartoja kūno judesius, nespaudžia ir nevaržo.

TriFlex™ kompresinis audinys sukurtas iš siūlų, kurie yra sukonstruoti ir supinti tiksliomis kilpomis, sudarant X pynimą, dėl kurio užtikrinamas kone idealus kontroliuojamo suspaudimo lygis.

Šiam audniui panaudoti suvynioti pluoštai, kurie yra švelnesni odai nei tie, kurie naudojami daugumoje tamprių pluoštų, tame tarpe ir Powernet audinio sudėtyje.

3. TOLYGI IR TIKSLINGA KOMPRESIJA

Marena TriFlex™ audinys sukurtas taip, kad užtikrintų tolygią, terapinę kompresiją po operacijos. Ši apranga yra skirta po invazinių, minimaliai invazinių ir neinvazinių procedūrų.

 

Tyrimai rodo, kad tikslinga kompresija gali padėti:

  • stimuliuoti limfinę sistemą ir skatinti natūralius organizmo gijimo procesus,

  • pagerinti odos stangrumą ir lygumą,

  • sumažinti patinimą, mėlynes ir skausmą,

  • apsaugoti pjūvius nuo išorinio poveikio.

marena recovery medzagos isskirtinumas
triflex-fabric_active-silver-antimicrobial_1080px_1200x.jpg.webp

4. ANTIBAKTERINIS POVEIKIS

Audinyje integruota antibakterinė aktyviojo sidabro apsauga.

TriFlex™ audinyje yra aktyviojo sidabro, kuris suriša ir neutralizuoja kenksmingas daleles, stabdo jų plitimą.

Aktyvusis sidabras puikiai laikosi ant audinio ir išlieka aktyvus netgi po daugelio skalbimų. Jis nepasišalina, nesuyra aukštoje temperatūroje ir nekeičia audinių spalvos.

5. PRAKAITO IŠGARINIMAS

Apranga sukurta taip, kad pašalintų kūno drėgmę, todėl išvengsite kaitimo, šutimo ir išliksite sausi.

TriFlex™ audinys natūraliai vėsina ir yra pralaidus orui, todėl drėgmė iš kompresnės aprangos efektyviai pašalinama net gausiau prakaituojant. Ši savybė padeda užtikrinti dar didesnį komfortą dėvint aprangą gijimo laikotarpiu.

triflex-fabric_moisture-wicking_1080px_38654513-d362-4aed-8c41-72213f90343b_1200x.jpg.webp

Gydytojų rekomendacijos

Jei gydytojas rekomendavo kompresinę aprangą po operacijos, tuomet „Marena Recovery“ gali padėti. Galime pasiūlyti tinkamą terapinę kompresiją plačiam operacijų spektrui.

Ką reikia žinoti apie kompresiją po operacijos 

1
2
bottom of page