top of page
Recovery_B15_Lifestyle_Beige_0545-1_RET.jpg

Jausmas tarsi odos.
Tik geriau.

Marena Recovery medicininė kompresinė apranga, skirta dėvėti po chirurginių operacijų, yra pasiūta iš patentuoto TriFlex™ audinio, kuriam pasaulyje tiesiog nėra lygių. Lengvai užsideda, švelniai priglunda ir patogi dėvėti ilgą laiką – tai tokia kompresija, kuri padeda komfortiškai jaustis visais gijimo etapais po plastinių operacijų, bendrosios chirurgijos, riebalų nusiurbimo (liposukcijos) bei mažiau invazinių arba neinvazinių procedūrų.

recovery-fabric-detail_WEB_1800x600_960fc053-962e-40c1-8e3e-b055bfd65b85_2500x-1.jpg.webp

NE VISI KOMPRESINIAI AUDINIAI YRA TOKIE PATYS

Pasitiki daugiau nei 5000 gydytojų visame pasaulyje,

nes kokybės prasme Marena recovery kompresinė apranga neturi lygių visame pasaulyje.

 

Kuo ypatinga Marena kompresinė apranga?

Marena kompanijos sukurtas ir patentuotas TriFlex™ kompresinis audinys suteikia išskirtinai patogų, nuoseklų kompresinį suspaudimą, kartu užtikrinant, kad gaminys puikiai priglustų. Jis yra pranašesnis už plačiai kitų gamintojų naudojamą Powernet audinį. 

TriFlex™ ir Powernet skirtumas

TriFlex™ audinį sudaro 49 % Soft LYCRA® Spandex ir 51 % TACTEL® Nylon siūlai, todėl šis audinys pasižymi 3D tamprumu ir užtikrina optimalų kasdienį komfortą.

AUDINIO SUDĖTIS LABAI SKIRIASI

TriFlex™ kompresinis audinys sukurtas naudojant ypatingą tarpusavyje persipynusių X pluoštų pynimą, kuris mikščiau priglunda dėl išskirtinės savybės temptis į visas puses.

Tuo tarpu Powernet audinio konstrukcija buvo sukurta prieš daugelį dešimtmečių ir pasižymi šiurkštesniu pojūčiu prigludus prie kūno. Taip yra todėl, jog šis audinys sukurtas iš tankiai supintų siūlų, iš kurių tik 25 % sudaro standartinis spandeksas, o 75 % standartinis nailonas, taigi kūnui judant audinys gali temptis tik į dvi puses.

Recovery_LGS_0244-2_RET_edited.png

TriFlex™ pranašumas

Marena patentuotas kompresinis audinys užtikrina tikslingą spaudimą, drėgmės išgarinimą, vėsinamąsias savybes ir antimikrobinę aktyviojo sidabro apsaugą. Tai suteikia komfortišką kompresinį palaikymą, apsaugą nuo saulės ir neįtikėtiną produktų ilgaamžiškumą.

About

1. PUIKIOS ELASTINGUMO SAVYBĖS

Po 10 skalbimų ir 40 proc. tempimo 32 valandas, kompresijos pajėgumas pasikeitė mažiau nei 3 proc.

Patentuotas TriFlex™ audinys sujungia švelnaus ir elastingo LYCRA® pluošto savybes su pynimo konstrukcija, kuri užtikrina optimalų komfortą ir stabilumą. Unikali kompresinio audinio konstrukcija išsitempia iki 250 % savo pradinio ilgio, kas yra iki 100 % daugiau nei analogiškų audinių rinkoje, todėl Marena Recovery kompresinė apranga yra ypatingai elastinga ir patogi dėvėti ilgą laiką.

triflex-fabric_superior-stretch-chart_2X-Stretch_1080px_1_1200x.jpg.webp
triflex-fabric_3d-stretch_body-illustration_1080px_1200x.jpg.webp

2. 3D STRETCH

Lyginant su Powernet, išsitempia iki 100 % daugiau, puikiai atkartoja kūno judesius, nespaudžia ir nevaržo.

TriFlex™ kompresinis audinys sukurtas iš siūlų, kurie yra sukonstruoti ir supinti tiksliomis kilpomis, sudarant X pynimą, kuris užtikrina beveik idealų kontroliuojamo suspaudimo lygį.

Išskirtiniame pynime panaudoti pluoštai, kurie yra suvynioti, todėl yra švelnesni odai nei dauguma tamprių pluoštų, kaip naudojami Powernet audinio sudėtyje.

3. NUOSEKLI, TIKSLINGA KOMPRESIJA

Marena TriFlex™ audinys sukurtas taip, kad užtikrintų nuoseklią, terapinę kompresiją po operacijos. Ši apranga yra skirta po invazinių, minimaliai invazinių ir neinvazinių procedūrų.

 

Tyrimai rodo, kad tikslinga kompresija gali padėti:

  • stimuliuoti limfinę sistemą ir skatinti natūralią organizmo gijimo reakciją,

  • pagerinti odos stangrumą ir lygumą,

  • sumažinti patinimą, mėlynes ir skausmą,

  • apsaugoti operacijos vietą.

marena recovery medzagos isskirtinumas
triflex-fabric_active-silver-antimicrobial_1080px_1200x.jpg.webp

4. ANTIMIKROBINĖ APSAUGA

Audinyje integruota antibakterinė aktyviojo sidabro apsauga.

TriFlex™ audinyje pritaikyta aktyviojo sidabro elementarioji galia, kuri, pasitelkus pernešimo sistemą, efektyviai suriša ir neutralizuoja kenksmingus agentus, lėtina jų plitimą.

Aktyvusis sidabras laikosi ant audinio ir išlieka aktyvus po daugelio skalbimų. Jis nepasišalina, nesuyra aukštoje temperatūroje ir nekeičia audinių spalvos.

5. DRĖGMĖS PAŠALINIMAS

Apranga sukurta taip, kad pašalintų kūno drėgmę, todėl išvengsite kaitimo, šutimo ir išliksite sausi.

TriFlex™ audinys natūraliai vėsina ir yra pralaidus orui, todėl drėgmė puikiai pašalinama nuo kūno. Šios savybės padeda užtikrinti didesnį komfortą, dėl kurio aprangą malonu dėvėti nuolat, o tai lemia nuoseklesnį gydytojo rekomendacijų laikymąsi ir geresnius gijimo rezultatus.

triflex-fabric_moisture-wicking_1080px_38654513-d362-4aed-8c41-72213f90343b_1200x.jpg.webp

Gydytojų rekomendacijos

Jei gydytojas rekomendavo kompresinę aprangą po operacijos, tuomet „Marena Recovery“ gali padėti. Galime pasiūlyti tinkamą terapinę kompresiją plačiam operacijų spektrui.

Ką reikia žinoti apie kompresiją po operacijos 

1/2
bottom of page